Loading...

Oferta Kliniki Leczenia Uzależnień

Leczenie uzależnień wymaga wiele czasu i cierpliwości, dlatego warto jest poważnie zastanowić się nad wyborem najlepszej opcji.

Klinika Leczenia Uzależnień jest zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie Lasu Wolskiego, co gwarantuje piękne widoki i zdrowy klimat. Umiejscowienie na obrzeżach pięknej stolicy Małopolski – Krakowa, sprawia, że pacjenci nie muszą znosić pędu wielkiego miasta, ale jednocześnie, ich bliscy będą mogli ich swobodnie odwiedzać.

W klinice może przebywać 12 osób. Jest to idealna ilość dla prowadzenia skutecznej terapii. Poza odtruciem alkoholowym oferowanym pacjentom, którzy zdecydują się na uczestniczenie w formie terapii stacjonarnej, nasza klinika jest w stanie zagwarantować także tak zwaną opiekę ambulatoryjną, co oznacza, że pacjenci przychodzą na sesje oraz uczestnictwo w grupach wsparcia dla osób, które już zakończyły terapię.

Klinika jest w stanie również udzielić wsparcia osobom współuzależnionym. Pokoje kliniki są w stanie pomieścić 2 lub 3 osoby, co gwarantuje spokój i odpowiednią dozę prywatności. Proponujemy także całodniowe wyżywienie. Na życzenie pacjenta istnieje możliwość prowadzenia konkretnej diety, na przykład wegetariańskiej. Poza stałą pomocą wykwalifikowanych lekarzy, terapeutów oraz pielęgniarek, klinika prowadzi bibliotekę i organizuje motywujące spotkania z alkoholikami, którzy wygrali z nałogiem. Pacjenci mogą wziąć udział również w wielu formach rekreacji, takich jak chociażby ogniska, które pozwalają na nawiązanie interakcji.